Tento týden jsme společně s dětmi a Edou Neposedou objevovali podzim a jeho krásu. Eda nám hned v pondělí vyčeroval na třídě podzim - KAŠTANY, ŽALUDY, ŠIŠKY a ŠÍPKY. S těmito plody jsme si krásně vyhráli a seznamovali, jako například: pohybovou hrou "KDE BYDLÍM", pracovním listem "NAJDEŠ KE MĚ KAMARÁDA?", kaštanovou rozcvičkou a básničkou, a hlavně jsme se učili je správně poznat, pojmenovat a rozeznat. Ze začátku se nám sice pletl kaštan a žalud, ale potom nám to moc šlo! 

Začali jsme pracovat i s interaktivní tabulí, kde jsme rozeznávali ovoce, podzimní plody, dívali se na podzimní obrázky a v krátkých chvilkách před obědem jsme měli i rychlou pohádku. 

Ve středu byl odšťavňovací den, a připravili jsme si domácí džusík z mrkve, jablka, hrušky a pomeranče - byl tááák výborný! A taky nás ještě čekalo divadlo Smíšek, který za námi přijel s PODZIMNÍ POHÁDKOU, která se nám moc líbila!

Ve čtvrtek naše třída zdolala první mini výšlap na kopec nedaleko od ZŠ, sbírali jsme barevné lístečky, a ty jsme v pátek použili na naše výtvarné dílo.

A nakonec jsme oslavili i narozeniny!