Tento týden jsme otevřeli téma LIDSKÉ TĚLO. Na děti hned v pondělí čekaly skládačky a vkládačky, které je vtáhly do tématu. Poté jsme se všichni společně naučili písničku HLAVA, RAMENA, KOLENA, PALCE, která nás prováděla celým týdnem a nakonec jsme si prohlédli a popsali části našeho těla.

Další den nás paní učitelky naučily novou hru LEPIDLA, která nás moc bavila, hodně jsme se u toho zasmáli a hlavně jsme si osvojili názvy lidského těla, které jsme k sobě následně lepili. Také nás v úterý navštívila paní Lucie Víchová, která za námi přijela s divadlem ZAJÍČEK KARLÍK A JEHO KOUZELNÝ PYTLÍK.

Ve středu k nám přišla paní učitelka ze třídy delfínek, která má na starost výuku angličtiny formou CLIL, a ta nás naučila barvy (RED, BLUE, YELLOW, GREEN, ORANGE) a zahráli jsme si hru. Taky nám potom paní učitelka přinesla pomůcku, která nám ukázala, co všechno se skrývá v našem těle - KOSTI, MOZEK, SRDCE,......... Pote na nás na třídách čekaly úkoly, které nám zahájily BROUČKIÁDU a večer jsme šli uspat broučky.

Vyrobili jsme si každý svůj kartáček, naučili se básničku o čištění zoubků a vyčistili špinavé zuby na interaktivní tabuli. 

Proběhl u nás na třídě i COLOR DAY, kde na nás čekalo spoustu barevných úkolů.