Edo Neposeda, to je vánoční stromeček? II. týden

Tak a je to.. poslední společný týden v tomto roce je za námi, a moc jsme si ho užili. Byl v duchu pohody, hraní, (zlobení) a hlavně Vánoc! 

Každý den na nás čekala překážková dráha, kdy jsme si zkrátili čekání na Ježíška. Skákali jsme přes obruče, lezli tunelem a přes velké pěnové kostky, trénovali balanc na balančním prkně a skákali na trampolíně. 

Volné chvíle jsme trávili i koukáním na vánoční pohádky, ale převážně jsme si hráli, protože kdo si hraje nezlobí, avšak občas pár čertíků se ještě našlo…asi je to zapomněl Mikuláš :) 

Paní učitelky si pro nás připravily po delší době společnou výtvarnou práci a to vánoční světelný řetěz, který se nám opravu moc povedl!

Vypracovali jsme si i jeden pracovní list ze sešitu SE SOKOLEM DO ŽIVOTA. 

Ve středu na nás čekal VÁNOČNÍ DEN, kdy jsme od rána mlsali cukroví a ovoce, paní učitelky nám ukázaly hvězdičku v jablíčku, zatancovali jsme si vánoční JUST DANCE, koukli na PATA a MATA - ZIMNÍ RADOVÁNKY, potom jsme si šli společně s celou školkou zazpívat koledy aby jsme si zkrátili čas na čekání na Ježíška.. Přišli jsme do třídy, okno bylo otevřené, všude spousta nedojezeného cukroví od Ježíška a hlavně spousta dárků, na které jsme se všichni společně vrhli. 

 

Děkujeme rodičům a hlavně dětem za krásný rok 2023, přejeme Vám KRÁSNÉ VÁNOCE a těšíme se na Vás v novém roce 2024! 

 

E+V+L