Celý tento týden jsme s dětmi měli v duchu Halloweenu. Řekli jsme si něco o zvycích na Halloween a také na Dušičky. U stolečku děti sestavovaly obličeje dýni dle vzoru, také skládaly čarodějnické puzzle, učili jsme se poznávat velikosti od nejmenší po největší pomocí čarodějnické kočky a kouzelné dýně,spojovaly obrázky s jejich stíny. Uvařili jsme si s čarodějem kouzelné lektvary. Cvičili s Pepou Popletou,zkusili jsme si i poprvé relaxaci. 

Vytvořili jsme si dýně pomoci obtiskovaní jablíček namočených do temperové barvy,nalepení oči a drátků. Měli jsme i halloweenskou diskotéku v kostýmech přes interaktivní tabuli a zatančili jsme si na Just Dance v rámci projektu CLIL. Venku jsme si zahráli hru ,,Běh na koštěti"".

Také jsme oslavili narozeniny dvou kamarádů a děti od nich dostali dárečky. A aby jsme byli zdraví, odšťavňovali jsme ovoce a dali si výbornou jablko-hruškovou šťávu. 

Zábavou i byla interaktivní tabule,kde jsme zkoušeli kreslit a hledat pavoučkovi cestu k pavučině. Hráli jsme hru "Já mám, kdo má?". Naučili se básničku Strašidlo a také jsme si hráli hlavně se stavebnicemi,ale také s kočárkem, auty,vlaky a legem. Poznali jsme obrázky s emocemi a zahráli jsme si s nimi hru pexeso.  Vytvořili malé Netopýrky pomocí ruliček, temperových barev ,křídel a pohyblivých očí.