Tento týden jsme si začali povídat o těle.

Obkreslili jsme paní učitelku a pak jsme si společně dali orgány, na místa kam patří a ozdobili jsme ji PET víčky. Naučili jsme se písničku o malém človíčku, poskládali jsme si kostru a ukázali si, díky čemu můžeme hýbat rukama a nohama (klouby).

Hlavně jsme si užívali, že už venku svítí sluníčko a pozor, začali jsme trénovat na besídku...tak se těšte co uvidíte.

črvn
16

Devítky pomáhají ve školce

črvn
17

Pasování předškoláků

črvn
22

Muzikohrátky

črvn
23

Muzikohrátky