Tento týden byl sice o něco kratší, ale i tak jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Opakovali jsme si velikonoční tradice - Že si kluci pletou pomlázku a holky pečou beránky a barví vajíčka. Navíc jsme si pověděli důvod, proč Velikonoce vlastně slavíme a díky čemu teto svátek vzniknul. Řekli jsme si jak se jemnují dny v průběhu týdne před Velikonocemi a co bychom v tyto dny měli dělat. 

Vybarvili jsme si velikonoční omalovánku a malinkaté kuřátko, které jsme si nalepili na kraslici. Tu jsme později ozdobili razítkami a razítkovacími fixami. Pomocí pracovního listu jsme si zopakovali tvary, které již známe a vybarvili jsme podle instrukcí. Naučili jsme se novou písničku "Vejce na víletě" a poslechli jsme si pohádku "O zeleném vajíčku", o které jsme si později povídali.

Venku jsme si zahráli závody na koloběžkách. Všem nám to šlo a moc jsme si to užili, takže jsme všichni vyhráli. A za odměnu? Za tu jsme si mohli nalepit další nálepku do sešitu od Sokolíka Pepíka. Oslavili jsme narozeniny od dalšího kamaráda - nakreslili jsme mu obrázek, popřáli jsme mu a na jeho počest jsme si připili dětským šampaňským.

To nejlepší nakonec. Pozvali jsme k nám do třídy maminky a tatínky a společně s nimi, njsme si vyrobili pěkný, velikonoční věneček na zavěšení, který jsme si pyšně odnesli domů.

dubn
22

Den Země -dopoledne Brigáda na zahradě MŠ -odpoledne

dubn
24

Společný pobyt -školka v přírodě Jelenovská

dubn
30

Čarodějnický den