3. adventní neděle - Arielka zdobí vánoční stromeček

Jingle bells, jingle bells, jingle all the way ....

Tahle píseň zněla naší třídou každý den. Proč, ptáte se? Protože jsme se k ní naučili bezva taneček, který nás tak bavil, že jsme se tuto píseň naučili i zpívat. 

Vánoce se kvapem blíží. Proto jsme si upekli vanilkové rohlíčky, nazdobili vánoční stromeček a hlavně jsme napsali dopis ježíškovi. Co jsme do něj nakreslili, jsme v kroužku ukázali kamarádům a obrázky jsme si pochválili, jak se nám povedli.

Výtvarka byla taky zábava! Nejprve jsme si obtiskli dlaň a poté jsme si na obtisku prstů kreslili tuší sněhuláky. Přitom jsme si stihli i zopakovat ang. názvy barviček, které jsme použili. Také jsme si z papíru vyrobili vánožní řetěz, kterým jsme si ozdobili naši šatnu.

Než nám roztál sníh, tak jsme se v něm pořádně vyblbli - maminky nám jistě odpustily, že jsme měli všechno mokré a špinavé :-D Hlavně, že jsme si to užili ;-)

V tomto týdnu jsme meli i spoustu akcí. Nejprve jsme si na dílničkách s rodiči vyrobili baňku a malý svícen. Další den k nám přišli páni učitelé ze školy a ukázali nám parádní robotické hračky. A na konci týdne k nám přijelo divadlo a zahrálo nám pohádku "O koblížkovi".