1. adventní neděle, aneb kdo to čínská řetězem

Tento týden byl plný dobrodružství...

Již nas čeká 1. adventní neděle a tak jsme si připomněli, co ten advent vlastně je. Vyrobili jsme si adventní okénko, ve kterém máme nalepené svíčky a každý týden v něm "zapálíme" jednu svíčku. 

Ve středu k nám přijel Hopsalín, užili jsme si s ním spoustu legrace, ostatně jako vždy. Tentokrát ale nepřijel sám. Přivezl s sebou Mikuláše, čerta a anděla, od kterých jsme všichni dostali balíček. Ve třídě jsme si potom řekli, jak vlastně svátek sv. Mikuláše vznikl a povedeli jsme si "Legendu o sv. Mikuláši" - Klidně se nás na ni zeptejte, ať ji znáte taky!

Další den jsme si užili zábavu v tělocvičně, kde jsme si zahráli zábavné hry a zahazeli jsme si s míči. A v pátek jsme si užili další plaváníčko, plavání.

Hurá, hurá, už nám napadl i sníh a tak jsme si každý den, užívali venku zimní radovánky.