Nový přístup do budovy MŠ

publikováno neděle 18.08.2019
autor

Mateřská škola od září přechází na čipový systém, který rodičům umožní vstup do budovy v přesně stanovenou dobu.

V novém školním roce budou rodiče do budovy mateřské školy vstupovat prostřednictvím čipů. Na jedno dítě lze zakoupit pouze 2 čipy.  Cena čipu je 72,- Kč a po odhlášení dítěte ze školky bude částka vrácena.  Čip zakoupíte u vedoucí jídelny, po té je nutné jej aktivovat v kanceláři MŠ. Bez aktivace nebudete moci vstupovat do budovy. Rodičům, kteří mají díte na ZŠ Mitušova 16 bude aktivován přístup na MŠ Mitušova 6 a nemusí si nový čip zakoupit.

Všichni rodiče mají přístup do MŠ nastaven v době od 6:00 - 8:00, od 12:00 - 13:00, od 14:15 - 16:30

V případě pozdního, či dřívějšího příchodu, prosíme zvoňte a vyčkejte. Děkujeme !!!