Mámo, táto, babi dědo, já chci poznat svoje tělo

Statutární město Ostrava poskytlo v roce 2021 účelovou dotaci ve výši 30.000,-Kč na projekt "Mámo ,táto, chci být  zdravý celý rok". Za poskytnuté finanční prostředky naše mateřská škola připravila pro rodiče s dětmi projektové odpoledne, zaměřené na zdraví, pohyb a zdravý životní styl. "Mámo, táto, babi, dědo, já chci poznat svoje tělo"

Aktivity byly rozděleny do několika stanovišť, kde si děti měly možnost vyzkoušet nejen nové didaktické pomůcky, zacvičit si jógu, posilovat, ale také ochutnat suroviny, které samy vypěstovaly. Paní kuchařky připravily chutné pomazánky, ovocné misky. Z bylinek děti připravily vonné pytlíčky a čaje.

Projektem chceme nadále prohlubovat spolupráci mezi rodinou a školou.

 

pátek 23.09.2022
úterý 13.09.2022
říjn
06

Kouzelník Aleš (Kuře, Kočka, Delfín, Žába, Pes)

říjn
18

Planetárium Ostrava (Kuře, Kočka, Žába, Pes)

říjn
25

Duo Šamšula -"Jak pejsek s kočičkou myli podlahu" -všechny třídy

říjn
31

Divadlo Smíšek -"Větřík Petřík" -všechny třídy