Dezinfekce všech prostor MŠ

          DEZINFEKCE PROSTOR MŠ

Do MŠ byl zakoupen OZONOVÝ GENERÁTOR, který bude využíván na hloubkovou dezinfekci prostor.     

Každá třída, šatna, kuchyň a společné prostory budou pomocí tohoto přístroje ošetřeny prostřednictvím speciálního procesu, který mimo jiné ničí i viry a bakterie.

Generátor ozonu  využívá pro vytvoření ozonu O3 speciální proces využívající elektrický proud a kyslík. Ozon působí jako přirozený čistič vzduchu, který s vysokou účinností odstraňuje nepříjemné zápachy (pachy domácích mazlíčků, potu, kouře), ničí mikroorganismy, viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky. Dostane i tam, kde nejsme schopni aplikovat dezinfekci běžnými chemickými prostředky. Zhruba po hodině se ozon samovolně rozpadá zpět na kyslík.

pátek 23.09.2022
úterý 13.09.2022
říjn
06

Kouzelník Aleš (Kuře, Kočka, Delfín, Žába, Pes)

říjn
18

Planetárium Ostrava (Kuře, Kočka, Žába, Pes)

říjn
25

Duo Šamšula -"Jak pejsek s kočičkou myli podlahu" -všechny třídy

říjn
31

Divadlo Smíšek -"Větřík Petřík" -všechny třídy