Dezinfekce všech prostor MŠ

          DEZINFEKCE PROSTOR MŠ

Do MŠ byl zakoupen OZONOVÝ GENERÁTOR, který bude využíván na hloubkovou dezinfekci prostor.     

Každá třída, šatna, kuchyň a společné prostory budou pomocí tohoto přístroje ošetřeny prostřednictvím speciálního procesu, který mimo jiné ničí i viry a bakterie.

Generátor ozonu  využívá pro vytvoření ozonu O3 speciální proces využívající elektrický proud a kyslík. Ozon působí jako přirozený čistič vzduchu, který s vysokou účinností odstraňuje nepříjemné zápachy (pachy domácích mazlíčků, potu, kouře), ničí mikroorganismy, viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky. Dostane i tam, kde nejsme schopni aplikovat dezinfekci běžnými chemickými prostředky. Zhruba po hodině se ozon samovolně rozpadá zpět na kyslík.

květ
23

23.5.-27.5. Školka v přírodě -přihlášené děti

črvn
03

Den dětí s Hopsalínem -všechny třídy

črvn
15

Dinopark - Žábky, Kočička, Motýlek

črvn
16

Výlet na Hukvaldy -Kuřátko, Pejsek