Dezinfekce všech prostor MŠ

          DEZINFEKCE PROSTOR MŠ

Do MŠ byl zakoupen OZONOVÝ GENERÁTOR, který bude využíván na hloubkovou dezinfekci prostor.     

Každá třída, šatna, kuchyň a společné prostory budou pomocí tohoto přístroje ošetřeny prostřednictvím speciálního procesu, který mimo jiné ničí i viry a bakterie.

Generátor ozonu  využívá pro vytvoření ozonu O3 speciální proces využívající elektrický proud a kyslík. Ozon působí jako přirozený čistič vzduchu, který s vysokou účinností odstraňuje nepříjemné zápachy (pachy domácích mazlíčků, potu, kouře), ničí mikroorganismy, viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky. Dostane i tam, kde nejsme schopni aplikovat dezinfekci běžnými chemickými prostředky. Zhruba po hodině se ozon samovolně rozpadá zpět na kyslík.

sobota 28.01.2023
sobota 28.01.2023
únor
08

Vedení ZŠ v MŠ (schůzka s rodiči budoucích prvňáčků)

únor
13

Jarní focení -na objednávku v šatně

únor
16

Jarní focení (všechny třídy)

únor
17

Dolní oblast Vítkovic s programem (Žába, předškolní děti Kuře)