Den otevřených dveří v naší mateřské škole

Srdečně zveme všechny k nám do Mateřské škole 12.4. 2022

Nabízíme 5 tříd standartních a 1 logopedickou.

Součástí ŠVP je enviromentální výchova, ekologické projekty: Technika, přírodověda a nadání, přírodovědecká učebna, učebna pro nadané děti, vyvýšené záhony, pěstitelské činnosti, výuka Anglického jazyka metodou CLIL, Projekt "Ekoškola", Projekt se "Sokolem do života", Logopedická prevence na všech třídách, projekt podporující zdravé stravování "Skutečně zdravá škola".

Aktivity, kroužky: keramický, veselé pískání na flétničku, mažoretky, předškoláček, angličtina, Judo Baník Ostrava, Malý řemeslník, Chytré hlavičky

květ
23

23.5.-27.5. Školka v přírodě -přihlášené děti

črvn
03

Den dětí s Hopsalínem -všechny třídy

črvn
15

Dinopark - Žábky, Kočička, Motýlek

črvn
16

Výlet na Hukvaldy -Kuřátko, Pejsek