Kroužek akvaristiky nabídne dětem blíže se seznámit s podvodním světem akvarijních ryb a rostlin. Cílem je podpořit vztah k přírodě, mít povědomí z čeho se skládá akvárium, kdo v něm žije, čím se živí, jak se rozmnožují, co potřebují k životu žijí-li ve volné přírodě. Součástí kroužku je akvárium s živými rybami a rostlinami. Kroužek je spolufinancován z účelové dotace v oblasti vzdělávání a talentmanagementu v roce 2022 "Technika, přírodověda a nadání v MŠ Mitušova 6 a MŠ Mitušova 90, kterou poskytlo Statutární město Ostrava.

 

pátek 23.09.2022
úterý 13.09.2022
říjn
06

Kouzelník Aleš (Kuře, Kočka, Delfín, Žába, Pes)

říjn
18

Planetárium Ostrava (Kuře, Kočka, Žába, Pes)

říjn
25

Duo Šamšula -"Jak pejsek s kočičkou myli podlahu" -všechny třídy

říjn
31

Divadlo Smíšek -"Větřík Petřík" -všechny třídy