Tento týden byl celý zaměřený na zdravé tělo. Naučili jsme se co musíme vše udělat, ať je naše tělo zdravé. Například jíst zdravé jídlo, cvičit, odpočívat a doplňovat různé vitamíny. Víme už tedy které potraviny jsou zdravé, jak správně cvičit i relaxovat a taky známé spoustu vitamínů a víme v které potravině se schovávají. Naučili jsme se novou písničku Chřipka,kde se také zpívá o tom co dělat ať se chřipky zbavíme. Meditovali jsme na relaxační hudbu, zacvičili si jógu a nebo předepisovali recepty jako pan doktor. Naučili jsme si vymačkat šťávu z pomeranče a nastrouhat si okurku plnou vitamínů. Vyrobili jsme si z papíru talíř se salátem a zeleninou a nebo jogurtem a ovocem. Oslavili jsme nerozeniny a dostali krásné balíčky. A venku taky byla velká zábava.
Devítky pomáhají ve školce
Pasování předškoláků
Muzikohrátky
Muzikohrátky