Učili jsme se o ptáčcích a jak jim můžeme v zimě pomoci.Víme, co do krmítka patří a co ne. Zatančili jsme si jako vrabci. Měli jsme překážkovou dráhu. Vyrobili jsme si ptáčky i krmítko, venku jsme krmili ptáčky. Kreslili jsme ptáčky ptačím brkem a tuší. Pracovali jsme s novou pomůckou ptáci na stromě- poslouchali jsme ptačí hlasy a pak jsme venku určovali, koho slyšíme. Pozorovali jsme ptáčky, počítali jsme je. Zkoušeli jsme napodobovat ptačí hlasy.
Devítky pomáhají ve školce
Pasování předškoláků
Muzikohrátky
Muzikohrátky