Povídali jsme si o knihách .Listovali jsme,hledali jsme obrázky, přiřazovali jsme obrázky ke správným knihám. Četli jsme si pohádky a snažili jsme se převyprávět o čem  pohádky byly.Hrali jsme pohádku O Koblížkovi a celý týden jsme vyráběli knižku.V pátek jsme četli pohádku ze své knížky.Cvičili jsme se Sokolem.

črvn
16

Devítky pomáhají ve školce

črvn
17

Pasování předškoláků

črvn
22

Muzikohrátky

črvn
23

Muzikohrátky