Celý týden jsme slavili narozeniny dětí, které se narodily v prázdninových měsících. Společně jsme se loučili s dětmi ,které už jdou do základní školy a budete nám opravdu chybět, přejeme vám ve škole jen to nejlepší a hlavně si najděte opravdové kamarády, se kterými vám bude dobře..... P. učitelka Hanka, Péťa a p. asistentka Verča...:-)))))))))))

črvn
16

Devítky pomáhají ve školce

črvn
17

Pasování předškoláků

črvn
22

Muzikohrátky

črvn
23

Muzikohrátky