Vánoční sbírka - KRABICE OD BOT

I letos se naše mateřská škola zapojí!

Krabice od bot 2020 se bude konat od 23. 11. do 6. 12. Těšíme se na vás!

Jak darovat krabici od bot

  1. Naše mateřská škola se postará o předání  krabic na sběrné místo.
  2. Zabal pěkné dárky, které by i tobě udělaly radost, do krabice od bot a napiš na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.
  3. Do krabice se hodí hračky, školní a výtvarné potřeby, kosmetika a doplňky, vše v bezvadném stavu. Tipy na dárky najdeš tady a můžeš se s námi také poradit na Messengeru.
  4. Dárek odnes na vybrané sběrné místo. Postaráme se, aby se tvoje krabice dostala k dítěti z chudé rodiny.
  5. Pokud nevíš, co do krabice, nebo nestíháš dárek připravit, můžeš poslat Krabici online.

Jak se moje krabice dostane k dítěti?

Sběrná místa provozují prověření dobrovolníci ve svém volném čase a bez nároku na odměnu. Každé sběrné místo předem zjišťuje potřeby dětí ve svém okolí: domlouvá se s úřady, azylovými domy, nízkoprahovými centry, terénními pracovníky nebo školami a zjišťuje počet potřebných dětí a jejich věk a pohlaví. Pro tyto děti pak dárky sbírá za pomoci rezervačního systému na webu Krabice od bot, kde dárci uvidí, kolik dětí jakého věku a pohlaví je ještě potřeba obdarovat. Snažíme se, aby se co nejvíce dárků vybralo v regionu, kde se nasbírají.

Dárky, pro které nenajdeme příjemce v regionech, se každý rok rozdávají v sociálně vyloučených lokalitách na Ústecku, na západě Čech a na Slovensku za pomoci spolupracovníků dobře znalých místních poměrů. Naše akce má za cíl potěšit co nejvíc dětí žijících v tíživé sociální situaci. Neděláme mezi nimi rozdíly na základě barvy pleti, národnosti či jiných „odlišností“.

úterý 24.11.2020
úterý 24.11.2020
pros
15

Pečeme vánoční cukroví-všechny třídy

pros
16

Vánoční den ve školce