I když trénujeme na besídku pilně jako včelky, našli jsme si trošku času na povídání o rodině.
Každý ví, že má doma maminku a tatínka, a že někdo má i bráchu a sestru. A tak jsme si spolu povídali, kdo tedy koho doma má a jak se jmenují. Protože mame ve třídě sestřenici s bratrancem, tak jsme si vysvětlili, kdo to vlastně je.
Besídka se kvapem blíží a tak jsme nevyráběli jen malá překvapeníčka, ale i jednoduché pozvánky.
Dále jsme objevovali kouzlo magnetů, vykrajovali jsme kynetický písek a hledali v něm ztracené věci členů rodiny. Skládali jsme tematické puzzle a hledali kousky rozbitých hrnečků v pomůcce Logico Primo. Motali jsme klubíčko vlny od babičky a mamince jsme pomáhali skládat vyprané ponožky. Umývali jsme kuchyňku a vyráběli snídani pro rodiče z plastelíny. Třídili jsme količky podle barev a počítali jsme členy rodiny a stejný počet jsme označili kolíčkem.
Devítky pomáhají ve školce
Pasování předškoláků
Muzikohrátky
Muzikohrátky